Obrazek Maciej Woźniak
Członek Zarządu

Maciej Woźniak

Pomysłodawca i założyciel spółki Grupa Podatkowa Sp. z o.o. W Zarządzie od marca 2014 roku.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończył także studia podyplomowe dotyczące Zapobiegania Przestępczości Gospodarczej, Skarbowej i Przeciwko Mieniu na Uniwersytecie Warszawskim. Jest również członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie.

Doświadczenie zdobywał pracując dla instytucji rynku finansowego i kapitałowego oraz jako prawnik w kancelarii adwokackiej.

Obrazek Anna Grajczak
Główna Księgowa

Anna Grajczak

Ukończyła Uniwersytet Warszawski na kierunku zarządzanie, specjalność: rachunkowość i finanse. Jest licencjonowaną księgową, posiada certyfikat Ministerstwa Finansów nr 63748/2013.

Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w prowadzeniu księgowości firm o zróżnicowanym profilu działalności, formie rozliczeń i opodatkowania (księgi handlowe, księgi przychodów i rozchodów, ryczałt). Zajmuje się również obsługą kadr i płac oraz ZUS.

Obrazek
Magdalena Skurzewska, Młodsza Księgowa

Studentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku: Finanse i rachunkowość. Ukończyła kurs pierwszego stopnia (księgowy) z certyfikatem w Stowarzyszeniu Księgowych. Obecnie jest w trakcie kursu drugiego stopnia (samodzielny księgowy), również w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce.

Posiada ponad roczny staż pracy w biurze rachunkowym.

Obrazek
Maciej Łabno, Młodszy Księgowy

Ukończył studia pierwszego stopnia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie na kierunku: finanse przedsiębiorstw oraz studia drugiego stopnia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie o specjalności: ekonomia menadżerska.

Posiada certyfikat pierwszego stopnia księgowego. Wykonuje prace pomocnicze w obsłudze księgowej firm, dla których Spółka prowadzi pełną księgowość oraz podatkową księgę przychodów i rozchodów.

Obrazek
Anna Siennicka, Samodzielna Księgowa

Absolwentka Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Warszawie (obecnie Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie) na kierunku: finanse i rachunkowość.

Ukończyła kurs drugiego stopnia (samodzielny księgowy) z certyfikatem w Stowarzyszeniu Księgowych.

Posiada 3-letnie doświadczenie pracy w biurze rachunkowym.

Obrazek
Diana Peredon, Księgowa

Ukończyła studia pierwszego stopnia w Wyższej Szkole Menadżerskiej w Warszawie na kierunku zarządzanie, specjalność: rachunkowość i controlling.

Posiada dwuletni staż pracy w księgowości. Prowadzi obsługę spółek (pełna księgowość) oraz działalności gospodarczych (podatkowa księga przychodów i rozchodów). Biegle posługuje się językiem ukraińskim oraz językiem rosyjskim.