Obrazek Maciej Woźniak
Członek Zarządu

Maciej Woźniak

Pomysłodawca i założyciel spółki Grupa Podatkowa Sp. z o.o. W Zarządzie od marca 2014 roku.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończył także studia podyplomowe dotyczące Zapobiegania Przestępczości Gospodarczej, Skarbowej i Przeciwko Mieniu na Uniwersytecie Warszawskim. Jest również członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie.

Doświadczenie zdobywał pracując dla instytucji rynku finansowego i kapitałowego oraz jako prawnik w kancelarii adwokackiej.

Obrazek Anna Grajczak
Główna Księgowa

Anna Grajczak

Ukończyła Uniwersytet Warszawski na kierunku zarządzanie, specjalność: rachunkowość i finanse. Jest licencjonowaną księgową, posiada certyfikat Ministerstwa Finansów nr 63748/2013.

Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w prowadzeniu księgowości firm o zróżnicowanym profilu działalności, formie rozliczeń i opodatkowania (księgi handlowe, księgi przychodów i rozchodów, ryczałt). Zajmuje się również obsługą kadr i płac oraz ZUS.

Obrazek
Hanna Hryhorenko, Księgowa

Posiada wyższe wykształcenie i specjalizację w kierunku finansowym. Doświadczenie w swojej wieloletniej karierze zdobywała pracując jako księgowa oraz główna księgowa.

Na co dzień zajmuje się prowadzeniem ksiąg rachunkowych oraz tzw. uproszczonej księgowości (tzw. KPiR).

Biegle posługuje się językiem ukraińskim oraz językiem rosyjskim.

Obrazek
Magdalena Skurzewska, Asystentka ds. księgowości

Studentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku: Finanse i rachunkowość. Ukończyła kurs pierwszego stopnia (księgowy) z certyfikatem w Stowarzyszeniu Księgowych. Obecnie jest w trakcie kursu drugiego stopnia (samodzielny księgowy), również w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce.

Posiada ponad roczny staż pracy w biurze rachunkowym.

Obrazek
Maciej Łabno, Asystent ds. księgowości

Ukończył studia pierwszego stopnia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie na kierunku: finanse przedsiębiorstw oraz studia drugiego stopnia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie o specjalności: ekonomia menadżerska.

Posiada certyfikat pierwszego stopnia księgowego. Wykonuje prace pomocnicze w obsłudze księgowej firm, dla których Spółka prowadzi pełną księgowość oraz podatkową księgę przychodów i rozchodów.